Hrvatska je remizirala s Albanijom 2-2

Hrvatska je na začelju skupine u ovom susretu s bodovima kao i Albanija, pa će posljednja utakmica u skupini biti ključna hoće li Hrvatska proći na treće mjesto. Sljedeća faza među 16 najboljih je vrlo kritična.

Utakmica Hrvatske protiv Albanije završila je neodlučeno 2-2, što je bila vrlo nesretna vijest za navijače Jeftini Nogometni dresovi Hrvatska, koja je završila kao viceprvak Svjetskog prvenstva 2018., a potom četiri godine kasnije stigla do polufinala Svjetskog prvenstva ovog Europskog prvenstva hrvatska momčad mogla bi ispasti već u grupnoj fazi, što će biti težak udarac za navijače.

U prvom poluvremenu, Albanija je bila u vodstvu, a Qazim Laci je postigao prvi pogodak na početku i vrlo je dobro reagirao zatečen nespremnim.

Nakon kraće pauze, Hrvatska je u 74. minuti povela, a 2 minute kasnije uspješno je rezultat preokrenula Dječji Nogometni komplet Hrvatska momčad.

Jeftini Nogometni dresovi Hrvatska

Ali u sudijskoj nadoknadi, Albanija se nije predavala i u posljednjoj minuti je postigla gol, a Klaus Gjasula je uspješno ispucao loptu u gol, što je izazvalo divljački urlik navijača. U posljednjem kritičnom trenutku Nogometni dresovi Albanija je donijela nevjerojatan preokret, pa je sljedeća utakmica treće skupine postala još uzbudljivija.

Albanija se vratila u Europski kup nakon mnogo godina i učinila je da se Hrvatska osjeća vrlo ozbiljno suočiti se s rizikom eliminacije.

Albanija će posljednju utakmicu u skupini igrati protiv Španjolske, dok će Kdodia posljednju utakmicu u skupini igrati protiv Italije 25. lipnja.

Statistika igre

Hrvatska; Posjed lopte 67%, 22 udarca na gol, 5 obrana, 3 udarca iz kuta, 1 žuti karton, 15 udaraca unutar šesnaesterca, 7 udaraca izvan šesnaesterca, 41% dugih dodavanja, 14 ubačaja, 7 izbijanja

Albanija: 33% posjed lopte, 15 udaraca, 8 obrana, 1 udarac iz kuta, 3 žuta kartona, 9 udaraca unutar šesnaesterca, 6 izvan šesnaesterca, 48% dugih dodavanja, 9 presječenih lopti, 28 izbacivanja

Nogometni Dres za Europsko prvenstvo možete kupiti u Nogometnom dresu!